Інформація

ЗАГАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА ВИРОБНИЦТВА КЕРАМІЧНИХ ВИРОБІВ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Незважаючи на широкий асортимент керамічних виробів, різноманітність їх форм, фізико-механічних властивостей та видів сировинного матеріалу, основні етапи виробництва керамічних виробів є загальними та складаються з наступних операцій: видобутку сировинних матеріалів, підготовки сировинної маси, формування виробів (сирцю), сушіння сирцю, випалу виробів, обробки виробів (обрізання, глазурування та ін.) та пакування.

  • Видобуток сировини здійснюють на кар'єрах відкритим способом екскаваторами. Транспортування сировини від кар'єру до заводу проводять автосамоскидами, вагонетками або транспортерами при невеликій віддаленості кар'єру від цеху формування. Заводи з виробництва керамічних матеріалів, як правило, будують поблизу родовища глини і кар'єр є складовою заводу.
  • Підготовка сировинних матеріалів складається з руйнування природної структури глини, видалення або подрібнення ( 3.1) великих включень, змішування глини з добавками та зволоження до отримання глиняної маси, що легко формується.
  • Формування керамічної маси в залежності від властивостей вихідної сировини і виду продукції здійснюють напівсухим, пластичним і шлікерним (мокрим) способами. При напівсухому способі виробництва глину спочатку дроблять і підсушують, потім подрібнюють і з вологістю 8...12% подають на формування. При пластичному способі формування глину дроблять, потім направляють в глинозмішувач (3.2), де вона перемішується з отощающими добавками до отримання однорідної пластичної вологістю маси 20...25%. Формування керамічних виробів при пластичному способі здійснюють переважно на стрічкових пресах. При напівсухому способі глиняну масу формують на гідравлічних чи механічних пресах під тиском до 15 МПа та більше. За шлікерним способом вихідні матеріали подрібнюють і змішують з великою кількістю води (до 60%) до отримання однорідної маси шлікера. Залежно від способу формування шлікер використовують як безпосередньо для виробів, одержуваних способом лиття, так і після його сушіння розпилювальних сушарках.

Про нас

Ми пропонуємо комплексне забезпечення кислототривкою продукцією, починаючи від футерувальних виробів (цегла, плитка та фасонні керамічні вироби) та матеріалів для їх укладання (кислотоупорний порошок, фтористий натрій, «Арзаміт») до кислототривких насадок різної конструкції.

Адреса

Україна, Донецька обл.,

м. Слов'янськ, вул. Краматорська, 54.

+38 (067) 636-15-46

+38 (06262) 3-70-77

office@slav-lit.com.ua

Поділитися

 
© ООО "СЛАВЛИТ" 2013-19. Все права защищены.
Заказать звонок