Інформація

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КЕРАМІКУ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Крім всіх відомих видів цегли (керамічна будівельна, облицювальна, силікатна), існують менш поширені види. Вони не такі універсальні і мають свою вузьку спеціалізацію. Сюди можна віднести, наприклад, вогнетривку, кислотостійку або декоративну цеглу.

Вогнетривка (або шамотна) цегла виготовляється з особливої ​​тугоплавкої шамотної глини. На вигляд – біла, повнотіла, гладка цегла прямокутної форми. Має підвищену стійкість до дії особливо високих температур і велику міцність. Витримує таку цеглу та різкі, часті температурні перепади. Застосовується для футерування камінів, печей та труб.

Кислотостійка цегла виготовляється із суміші білої глини та різних силікатів. Застосовується для футерування спеціальних ємностей, газоходів, стічних жолобів та мощення підлоги в цехах з агресивним середовищем. Стійкий до дії лугів та кислот.

Декоративна цегла, по суті, цеглою не є. Скоріше це керамічна плитка «під цеглу», виготовлена ​​за тими ж технологіями. Використовується, як і облицювальна цегла, для обробки будинку зсередини та зовні, але дешевше за ціною і набагато легше.

Теплоізоляційну цеглу виділяють кілька видів. Сюди можна віднести порожнисту керамічну цеглу (чим більше порожнеч, тим краще теплоізоляція). Крім того, до теплоізоляційних відносяться пенодіатомітові цеглини. Цей вид цегли у звичайному будівництві не застосовується. Використовується для теплоізоляції промислових об'єктів, наприклад, казанів або плавильних печей. Вони забезпечують теплоізоляцію об'єкта із температурою до +900 градусів Цельсія.

Ще один різновид теплоізоляційної цеглини - цегла цементно-піщана. За рівнем теплоізоляційних властивостей він не гірший за керамічний, і при цьому в кілька разів дешевше.

Для тих, хто турбується, що фасадний клінкер викликає будь-які складнощі у догляді, поспішаємо повідомити: якщо раптом вам знадобиться його почистити, це легко зробити за допомогою звичайної жорсткої щітки і води.

Клінкерна цегла, або просто клінкер, створюється з особливих видів глин – тугоплавких, які обпалюються за дуже високих температур до повного спікання. Особлива технологія виготовлення робить фасадний клінкер дуже міцним, стійким до атмосферних явищ та агресивних середовищ, а головне – довговічним. Це сучасний будматеріал найвищого класу. Абсолютна морозостійкість, вологостійкість та завидна зносостійкість роблять облицювальний клінкер одним з лідерів ринку будівельно-облицювальних матеріалів.

Про нас

Ми пропонуємо комплексне забезпечення кислототривкою продукцією, починаючи від футерувальних виробів (цегла, плитка та фасонні керамічні вироби) та матеріалів для їх укладання (кислотоупорний порошок, фтористий натрій, «Арзаміт») до кислототривких насадок різної конструкції.

Адреса

Україна, Донецька обл.,

м. Слов'янськ, вул. Краматорська, 54.

+38 (067) 636-15-46

+38 (06262) 3-70-77

office@slav-lit.com.ua

Поділитися

 
© ООО "СЛАВЛИТ" 2013-19. Все права защищены.
Заказать звонок