Інформація

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Крім всіх відомих видів цегли (керамічна будівельна, облицювальна, силікатна), існують менш поширені види. Вони не такі універсальні і мають свою вузьку спеціалізацію. Сюди можна віднести, наприклад, вогнетривку, кислотостійку або декоративну цеглу.

Вогнетривка (або шамотна) цегла виготовляється з особливої ​​тугоплавкої шамотної глини. На вигляд – біла, повнотіла, гладка цегла прямокутної форми. Має підвищену стійкість до дії особливо високих температур і велику міцність. Витримує таку цеглу та різкі, часті температурні перепади. Застосовується для футерування камінів, печей та труб.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Незважаючи на широкий асортимент керамічних виробів, різноманітність їх форм, фізико-механічних властивостей та видів сировинного матеріалу, основні етапи виробництва керамічних виробів є загальними та складаються з наступних операцій: видобутку сировинних матеріалів, підготовки сировинної маси, формування виробів (сирцю), сушіння сирцю, випалу виробів, обробки виробів (обрізання, глазурування та ін.) та пакування.

Про нас

Ми пропонуємо комплексне забезпечення кислототривкою продукцією, починаючи від футерувальних виробів (цегла, плитка та фасонні керамічні вироби) та матеріалів для їх укладання (кислотоупорний порошок, фтористий натрій, «Арзаміт») до кислототривких насадок різної конструкції.

Адреса

Україна, Донецька обл.,

м. Слов'янськ, вул. Краматорська, 54.

+38 (067) 636-15-46

+38 (06262) 3-70-77

office@slav-lit.com.ua

Поділитися

 
© ООО "СЛАВЛИТ" 2013-19. Все права защищены.
Заказать звонок